جراحی های زیبایی لب

beautiful-women-pictures-wallpaper

آیا لب های شما بیش از حد ضخیم است، و یا بخش قرمز لب هایتان بیش از حد کوچک است؟ آیا لب بالا و یا لب پایین بیش از حد بزرگ است؟ و یا لب پایین آویزان است؟ عمل زیبایی و لیفت لب یا جراحی پلاستیک می تواند در زیباترکردن لبها کمک کند و اعتماد به نفس بیشتری به شما بدهد.

کاهش سایز لب


آیا لب های شما بیش از حد بزرگ است؟ در کلینیک زیبایی دکتر طرزی ، امکان کاهش سایز لب های شما وجود دارد.

1

روش های جراحی


لیپ پلاستی (جراحی پلاستیک لب)

آیا لب های شما بیش از حد ضخیم است، و یا بخش قرمز لب هایتان بیش از حد کوچک است؟ اگر چنین است، شما می توانید با انجام جراحی پلاستیک، لبهای خود را کوچکتر یا حجیم تر سازید.

بالا کشیدن لب فوقانی

بالا رفتن سن باعث افتادگی لب فوقانی و باریکترشدن بخش قرمز لب می شود. این نشانه های پیری را می توان با تقبل هزینه لیفت لب  و روش ساده "اصلاح پروانه ای" انجام داد.

اصلاح لبخند لثه ای

اگر در هنگام لبخند زدن لبهای شما بیش از حد بالا میرود و لثه ها دیده می شوند، روش اصلاح لبخند لثه ای می تواند راه حل خوبی باشد.

برداشتن سیلیکون های تزریق شده و تخلیه ژل لب نیز مانند جراحی کوچک کردن لب می باشد با این تفاوت که سیلیکون های آزاد و بافت اسکار نیز ممکن است در طول عمل برداشته شوند. محل برش با بخیه های موقت بسته می شود تا نتیجه ی عمل مورد ارزیابی قرار بگیرد و در صورت لزوم بافت بیشتری برداشته شود. پس از اینکه ظاهر رضایت بخش حاصل شد، برش های ایجاد شده بطور کامل بخیه زده می شوند.

لیپ پلاستی (جراحی پلاستیک لب)


کوچک کردن لب

با یک برش کوچک، جراح پلاستیک بخش قرمز لب را به سمت داخل بر می گرداند. در این عمل، جای زخم داخل دهان پنهان باقی می ماند. این عمل با کمک بی حسی موضعی صورت می گیرد، و حدودا یک ساعت به طول می انجامد.  لبها به مدت 2 هفته کبود و متورم می مانند. پس از 6 هفته نتیجه قطعی قابل مشاهده است.

تقویت لبها

آیا لب های شما بیش از حد نازک هستند، و یا قسمت قرمز لب خیلی باریک است؟ امکان تقویت لب ها وجود دارد. اگر قسمت قرمز لب بیش از حد برگشته است و روش تزریق ژل یا تزریق چربی موثر نباشد، می توان لبها را با  جراحی برگرداند و  قرمزی لب را از داخل به سمت بیرون تقویت کرد.

این عمل با کمک بی حسی موضعی صورت می گیرد، و حدودا یک ساعت به طول می انجامد.  لبها به مدت 2 هفته کبود و متورم می مانند. همچنین می توان این روش را  با تزریق ژل ترکیب کرد.

برداشتن سیلیکون های تزریق شده نیز مانند جراحی کوچک کردن لب می باشد با این تفاوت که سیلیکون های آزاد و بافت اسکار نیز ممکن است در طول عمل برداشته شوند. محل برش با بخیه های موقت بسته می شود تا نتیجه ی عمل مورد ارزیابی قرار بگیرد و در صورت لزوم بافت بیشتری برداشته شود. پس از اینکه ظاهر رضایت بخش حاصل شد، برش های ایجاد شده بطور کامل بخیه زده می شوند.

بهبودی لیپ پلاستی

چندین ماه طول می کشد تا زخم های ناشی از عمل لیپ پلاستی بهبود یابند، و ممکن است برای چند هفته درهنگام حرکت لبها کمی احساس ناراحتی کنید. امکان بی حسی موقت در لبها وجود دارد. گاهی اوقات بافت های برجسته و حساس زخم ها می تواند برای مدت طولانی باقی بماند .

جوان سازی لب فوقانی


درمان چین و چروکهای اطراف لب فوقانی

چین و چروک اطراف لب بالا را می توان با روش های زیر اصلاح کرد:
• درم ابریژن
• پرکننده های تزریقی: گلیکول یا لایه برداری TCA .

بلند کردن لب فوقانی

معمولا جراح یک برش کوچک ایجاد می کند. در این عمل جای زخم درون سوراخهای بینی پنهان می شود. بلند کردن لب بالا ظاهری جوان تر به فرد می بخشد. این عمل با کمک بی حسی موضعی صورت می گیرد، و حدودا نیم ساعت به طول می انجامد.

2

بالا رفتن سن باعث افتادگی لب فوقانی و باریکترشدن بخش قرمز لب می شود. بنابراین می توان با جراحی زیبایی لب اصلاح مورد نظر را انجام داد. با این روش لب بالا را بلند کرده و ظاهری جوان به دهان و صورت شما می بخشد.


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است