جوانسازی و زیباسازی پوست با لیزر

پوست-صورت

انجام جوان سازی پوست با لیزر RF یکی از مدرنترین و جذاب ترین روش های زیباسازی پوست با لیزر است. ار اف صورت برای کسانی که به دنبال یک روش بی خطر و سریع برای جوانی و احیای پوست هستند، مناسب است. البته راههای جوانسازی پوست بسیار هستند اما جوان سازی پوست با لیزر یک روش انتخابی در میان افرادی که زمانی برای بهبودی پس از عمل های شدیدتر ندارند و یا کسانی که به دنبال راه حل بهتری برای ترمیم پوست آسیب دیده از آفتاب، پیری و یا زخم و آکنه و زیبایی پوست هستند، می باشد.

چگونه لیزر پوست را جوان می کند؟


با بالا رفتن سن، تجزیه شده و باعث به وجود آمدن خطوط و چین و چروک می شود. در این روش لیزر اربیوم با تحریک پوست در تولید کلاژن کمک می کند و با تولید کلاژن جدید، خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد. علاوه بر این، قرار گرفتن در معرض نور خورشید طی سالها می تواند باعث از دست رفتن رنگ، منافذ باز پوست، و تغییررنگدانه و یا قرمزی پوست شود. طبق گزارشات و مطالعات انجام شده، این روش در جوانسازی پوست صورت ظاهر فرد، کاهش اندازه منافذ، بافت نرم وصاف، و یکنواختی رنگ پوست و همچنین بهبود قابل توجه در آکنه حاد و کشیدن پوست صورت نیز کمک می کند.

چرا باید این روش را انتخاب کنم؟


از آنجا که عمل جوان سازی پوست صورت با لیزر هیچ پوستی را حذف نمی کند، مزایای بسیار زیادی دارد:

  • لیزر درمانی یک روش سریع می باشد ونیازی به استراحت پس از عمل ندارد.
  • شما می توانید بلافاصله به فعالیت های عادی خود برگردید.
  • لیزر درمانی با کمترین ناراحتی و حداقل عارضه انجام می شود.
  • طی چند ماه، با بهبود تدریجی، بیماران ظاهری طبیعی و زنده را تجربه خواهند کرد.
  • جوانسازی پوست دست و صورت با لیزر با روش های دیگر عمل زیبائی از قبیل بوتاکس، پرکننده ها و یا دیگر درمان های لیزری سازگار است به طوری که حداکثر نتایج را می توان به دست آورد.

سوالات متداول


 آیا این روش بی خطر است؟

لیزر درمانی یکی از ایمن ترین روش های جوان سازی و زیباسازی پوست صورت می باشد. در دستان متخصصان پزشکی آموزش دیده، لیزر درمانی بی خطر و موثر، و با کمترین ریسک ازعوارض، انجام می شود. بیماران با هر نوع پوستی می توانند با خیال راحت درمان شوند.

چه قسمتهایی از بدن قابل درمان است؟

با لیزر درمانی می توان برای جوانسازی قسمتهای مختلف بدن، از جمله جوانسازی پوست دست و انگشتان، صورت، گردن و سینه را بهره برد.

به چند جلسه لیزر درمانی نیاز دارم؟

جوانسازی پوست با لیزر یک فرایند تدریجی است. معمولا بیماران به 4-6 جلسه درمانی، به فاصله 3 تا 5 هفته از هم، نیاز دارند. پس از اولین جلسه درمانی، بسیاری از بیماران برای کارهای تکمیلی مراجعه می کنند.

این روش چه احساسی به فرد می دهد ؟

جوانسازی پوست با لیزر از راه های جوانسازی پوست دردناک نیست. بسیاری این حس را به سوزن سوزن شدن تشبیه می کنند. بیهوشی و یا بی حسی لازم نیست، اما بسته به شرایط پوستی خود، شما می توانید درخواست کرم موضعی کنید.

بعد از درمان چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

این روش برخلاف دیگر درمانهای لیزری متداول پوست، نیاز به زمان بهبود ندارد. جوانسازی پوست با لیزر سطح پوست را از بین نمی برد، وغیر ازقرمزی خفیف هیچ اثر دیگری به جا نمی گذارد، که آن هم معمولا در عرض یک ساعت پس از درمان محو می شود. پس از درمان جوانسازی پوست با لیزر نیازی به مراقبت خاص نمی باشد، هر چند ممکن است از شما درخواست شود برای مدتی از نورآفتاب دوری کنید و از برخی محصولات مراقبت از پوست استفاده نمایید. پیروی از دستورالعمل های پزشک بسیار مهم است.


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است