جوانسازی و زیبایی صورت، راه ها و روش ها

ar4-2882

جوانسازی و ترمیم صورت
متخصصین زیبایی و دیگر کارکنان کلینیک زیبایی دکتر طرزی به دقت به هدف‌ها و انتظارهای شما گوش می‌دهند. ما با توجه به شرایط هر بیمار و نیازهای خاص وی برنامه منحصر به فردی را برای رفع ویژگی‌های ناخوشایند مورد نظر بیمار و کاهش نشانه‌های آشکار پا به سن گذاشتن برنامه ریزی می‌کنیم. به کمک انجام این عمل‌ها می‌توان تغییر چشمگیری را در ظاهر ایجاد کرد و به نتایج دلخواه دست یافت.

جوانسازی صورت با تزریق چربی


کلاژن صورت به موازات افزایش سن کاهش می‌یابد و چربی صورت طی فرایندی طبیعی از بین می‌رود؛ در نتیجه چروک‌ها و فرورفتگی‌هایی در صورت ایجاد می‌شود و با مشکل افتادگی پوست مواجه می‌شویم. بخش‌هایی از صورت که زمانی "برجسته" بودند، به تدریج صاف و افتاده می‌شود و اعتماد به نفس و رضایت از خویشتن تحت الشعاع قرار می‌گیرد. تزریق چربی در صورت رویکردی طبیعی برای افزایش حجم و بخشیدن جوانی و شادابی دوباره به چهره و جوانسازی پوست است.

چربی، به دلیل قابل تزریق بودن، یکی از محبوبترین و پرکاربردترین پر کننده‌ها یا فیلرها است که برای جوانسازی پوست صورت و همچنین جوان‌سازی پوست دست استفاده می شود که با عوارض بسیار اندکی همراه است. مقدار اندکی چربی از بخشی از بدن (معمولاً شکم یا ران) گرفته می‌شود و به دقت پس از فراوری و خالص شدن داخل ناحیه‌هایی از صورت، مانند لب، گونه، چین‌های کشیده شده از کنار بینی تا گوشه‌های دهان، خط فک، پیشانی و زیر چشم تزریق می‌شود.
جوان سازی پوست صورت از طریق تزریق چربی روش کارآمدی برای بازیابی جوانی و شادابی و زیبایی صورت طی عملی سریع و بدون درد است که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و دوران بهبود آن بسیار کوتاه است. به علاوه، این روش در کنار لیفت صورت برای افزایش حجم و خلق نتایجی زیبا و در عین حال طبیعی نیز به کار می‌رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله جوان سازی پوست و  تزریق چربی مراجعه فرمایید.

جراحی جوانسازی صورت


افزایش سن تغییرهای مشخص طبیعی اما ناخواسته‌ای را در بدن ایجاد می‌کند که به ویژه در چهره بیشتر نمایان می شود. این تغییرها چه نتیجه آسیب دیدگی ناشی از نور خورشید یا جاذبه زمین باشد، چه پیامد تغییرهای فیزیکی و شیمیایی در بدن، بر پوست به روش‌های گوناگون اثر می‌گذارد.  

Untitled

متخصصین ما ظاهر پوست را دوباره جوان می‌کنند و با بالا بردن پیشانی، ابرو، چشم، گردن یا ترکیبی از این عمل‌ها خطوط و چروک را صاف می‌کنند و از بین می‌برند. نتایج را می‌توان با بهره‌گیری از روش‌های غیرجراحی گوناگون مانند بازسازی با لیزر، نور درمانی، تزریق ژل و درمان‌های دیگر بهبود بخشید. متخصصین ما با آگاهی از اهداف خاص هر بیمار برنامه جراحی ویژه‌ای را  برای دستیابی به نتایج رضایت‌بخش و طبیعی طراحی می‌کنند.

لیفت صورت/ گردن (ریتیدکتومی)


قرار گرفتن در معرض نور خورشید، جاذبه زمین و استرس‌های ناشی از زندگی روزمره اثر خود را بر روی صورت و گردن باقی می‌گذارند. چین‌های عمیق کنار دهان، شل شدن خط فک، چین‌های شل و افتاده گردن و انباشته شدن چربی حاصل گذشت زمان است. لیفت گردن و صورت به دلیل سفت کردن عضله‌ها، تخلیه چربی و برداشتن پوست اضافی بهترین راه حل از بین بردن نشانه‌های گذر عمر است. این نوع لیفت یا بالا بردن، چروک و خطوط جزئی تا متوسط صورت و گردن را از بین می‌برد، بهبود چشمگیری را در این بخش‌ها پدید می‌آورد و ظاهری جوانتر و شادابتر به گردن و صورت می‌بخشد و پس از عمل، بیماران غالباً ده تا پانزده سال جوانتر به نظر می‌رسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله لیفت گردن مراجعه فرمایید.

جوانسازی پلک (بلفاروپلاستی)


چشم‌هایتان خسته یا غمگین به نظر می‌رسد؟ رد پای پیری در چشم‌هایتان به چشم می‌خورد؟ راه حل رفع این حالت های ناخوشایند و یکی از  راه های جوانسازی پوست  یک عمل جراحی زیبایی به نام بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است. جراحان زیبایی، عضله، پوست و چربی اضافی را از پلک بالا و یا پایین برمی‌دارند تا چشم‌هایی جوان در چهره جلوه‌گری کنند.

2

عمل‌های جراحی و غیرجراحی دیگری، مانند بالا بردن ابرو، لیفت صورت، تزریق ژل و بوتاکس، را نیز می‌توان در کنار بلفاروپلاستی انجام داد تا نتیجه نهایی بهتری حاصل شود. به کمک جراحی پلک می‌توان ناحیه اطراف چشم‌ها را صاف کرد تا چهره جوان‌تر، هوشیارتر و بشاش‌تر به نظر برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله جراحی پلک (بلفاروپلاستی) مراجعه فرمایید.

لیفت ابرو


تردیدی نیست که هیچ یک از ما نمی‌خواهیم چهره‌ای خسته، ناراحت یا عصبانی داشته باشیم. لیفت ابرو در صورت وجود چین و چروک و خط اخم در پیشانی، یا افتادگی بهترین راه‌حل خواهد بود. ما در کلینیک دکتر طرزی از هر دو روش جراحی متداول و عمل‌های غیرجراحی با حداقل تهاجم برای سفت کردن عضله‌های بالای چشم‌ها، صاف کردن چروک و خطوط اخم و بالا بردن ابروها استفاده می‌کنیم تا بیمار دیگر بار جوان به نظر برسد. لیفت ابرو نیز مانند اکثر جراحی‌های زیبایی در تلفیق با لیفت صورت یا پلک یا تزریق بوتاکس و ژل نتیجه بهتری را به دست خواهد داد. بیماران معمولاً از نتیجه طبیعی عمل و شادابی حاصل از آن شگفت‌زده می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله لیفت ابرو مراجعه فرمایید.

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)


جراحان پلاستیک صورت کلینیک دکتر طرزی از تخصص بالایی در زمینه جراحی و تغییر شکل بینی برخوردار هستند. بیماران بنا به دلایل گوناگون برای مشاوره در مورد جراحی بینی به کلینیک مراجعه می‌کنند، برخی از بزرگی، شیب یا شکل بینی‌شان ناراضی هستند، حال آن که عده‌ای مشکل تنفسی دارند، بینی‌شان در حادثه‌ای آسیب دیده است یا این که می‌خواهند برجستگی یا قوز روی بینی‌شان را بردارند.
متخصص در جلسه مشاوره سن، ساختار استخوانی، ضخامت پوست و شکل بینی را ارزیابی می‌کند تا با طرح‌ریزی یک برنامه مناسب، شکل بینی را متناسب با دیگر اجزا صورت تغییر دهد. تغییر شکل بینی علاوه بر زیبایی ظاهری، اعتماد به نفس را نیز به ارمغان می‌آورد.

پروتزهای صورت


از کوچکی چانه یا افتادگی و برجسته نبودن گونه‌ها ناراضی هستید؟ اگر می‌خواهید گونه‌هایی متقارن و چانه‌ای زیبا داشته باشید، جراحان زیبایی ما می‌توانند به شما کمک کنند. جراح در جلسه مشاوره اجزای صورت را ارزیابی می‌کند، به خواسته‌های بیمار گوش می‌کند و رویکرد مناسب دستیابی به اهداف را تعیین می‌کند.

3

جراح با قرار دادن پروتز در این ناحیه‌های صورت تغییرهای طبیعی و متعادل را در صورت ایجاد می‌کند. بیماران غالباً پس از انجام پروتز صورت در کنار عمل‌های دیگری چون لیفت گردن، لیپوساکشن گردن یا لیفت صورت از نتیجه متقارن و طبیعی به دست آمده راضی هستند، چرا که ساختار چهره‌شان بهبود می‌یابد و متعادل می‌شود.    

تغییر شکل گوش (اتوپلاستی)


بسیاری از بزرگسالان از اندازه، شکل یا موقعیت گوش‌های خود ناراضی هستند. بزرگ یا برآمده بودن گوش‌ها اعتماد به نفس را کاهش می‌دهد. جراحان زیبایی ما می‌توانند گوش‌ها را به عقب و نزدیک سر ببرند و بزرگی یا عدم تقارن گوش‌ها را اصلاح کنند. جراحی گوش تعادل، تناسب و اعتماد به نفس را به ارمغان می‌آورد. به علاوه ما می‌توانیم مشکل آویختگی، فرورفتگی زیاد، به هم چسبیدن و بزرگ یا کشیده بودن لاله‌های گوش را اصلاح کنیم.

کاشت مژه مصنوعی


کاشت مژه مصنوعی علاوه بر این که مد روز است، راه حل مناسبی برای ریزش و کم پشت شدن مژه نیز محسوب می‌شود. متخصصین زیبایی آموزش دیده کلینیک دکتر طرزی به بیمار کمک می‌کنند تا مژه‌هایی با اندازه مناسب و متناسب با صورت و چشم‌ها را انتخاب کند. مژه‌ها بر اساس تمایل بیمار و میزان پرپشتی یا بلندی دلخواه وی در اندازه‌های متفاوت کاشته می‌شود. با مژه‌های بلندتر و پرپشت‌تر جذاب‌تر به نظر خواهید رسید.

کاشت ابرو


ابروها بخش مهم و پر طرفداری در صورت هستند. بعد از کاشت مو کاشت ابرو پر خواهان ترین کاشت موی طبیعی است. متخصص زیبایی آموزش دیده کلینیک دکتر طرزی در صورت ریزش موضعی و جزیی موی ابرو یا کم پشت شدن یک ابرو فولیکول‌های پیوندی را از ابروی دیگر می‌گیرند و عمل پیوند را انجام می دهند.
نتایج حاصل از کاشت ابروی طبیعی، دائمی است و شما می‌توانید بلافاصله پس از عمل، تفاوت‌های ایجاد شده در ظاهر خود را مشاهده نمایید. بدون شک با شکل دادن و پرپشت کردن ابروی خود از تغییر شگرفی که ایجاد می شود شگفت زده خواهید شد.

 


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است