درمان و رفع خط خنده

23 
با افزایش سن، خط لبخند عمیق ترشده و شما را مسن تر از آنچه که هستید نشان می دهد. هیچ کس نمی تواند به طور کامل از اثرات پیری  فرار کند، اما اقداماتی هستند که شما می توانید برای جلوگیری از نشانه های پیری زودرس و حتی صاف کردن خطوط و چین و چروک  های صورت انجام دهید.
اگر شما خواهان از بین بردن خط خنده و دیگر چین و چروکهای صورت هستید، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید انجام دهید. ابتدا، پزشک معالج عمق خطوط و سلامت کلی پوست شما را ارزیابی کرده و سپس درباره بهترین روش برای درمان و رفع خط خنده تصمیم گیری می کند.

لبخند شما معرف  شخصیت شما می باشد و موجب شادی لحظات شما می شود. با این وجود، خطوط خنده ظاهر جوان شما را با برجسته کردن چین های  نازولابیال لکه دار می کند و ظاهری فراتر از سن واقعی شما نشان می دهد. در دستان ماهر متخصصان کلینیک زیبایی دکتر طرزی، خطوط خنده و لبخند با پرکننده های بوتاکس و تزریق پوستی از بین رفته وچهره ای جوان  و بدون چین و چروک خواهید داشت.

درمان خطوط و چین و چروک بدون جراحی


خطوط خنده و اطراف چشم، فقط زمانی که شما لبخند می زنید آشکار می شوند، اما آسیب های ناشی از نور خورشید و گذشت زمان عوارض خود را به جای می گذارد، و در نهایت این خطوط حتی در زمانی که صورت شما در حال استراحت است قابل مشاهده می باشد. یکی از بهترین درمان های غیر جراحی برای این خطوط ریز و درمان خط خنده ، استفاده از تعدیل کننده های عصبی یا توکسین بوتولینوم است. توکسین بوتولینوم، که به عنوان بوتاکس نیز شناخته شده است، می تواند عمق خطوط خنده را کاهش دهد و در از بین بردن خط لبخند موثرند و جوانی را دوباره به صورت شما باز گرداند. مقدار کمی توکسین بوتولینوم در داخل و اطراف منطقه آسیب دیده تزریق می شود، که به طور موقت عضلات را تضعیف یا فلج می کند. برخی از افراد این درمان را همراه با روشهای متداول بازسازی پوست انجام می دهند.

می توان از لیزر برای بهبود کیفیت پوست استفاده کرد. بنابراین اگر لیزر همراه با توکسین بوتولینوم استفاده شود، اثرات جوان کننده حدود سه ماه دوام دارد، و شما در صورت تمایل باید برای تجدید درمان به پزشک خود مراجعه کنید.
برای از بین بردن خطوط لبخند، شما می توانید از انواع ژل های موجود استفاده کنید. این محلول ها در امتداد چین ها از بینی تا دهان تزریق می شود و به منظور پر کردن چین ها استفاده می شوند. اثرات این درمان  از شش ماه تا یک سال کامل دوام دارد. نکته قابل توجه این است که استفاده از این پرکننده ها در حال تکامل است و آنها صرفا برای پر کردن چین و چروک ها نیستند، بلکه می توانند جایگزینی برای مقدار پوستی که به علت افزایش سن از دست رفته است، باشند.  یکی از مزایای این پرکننده ها این است که شما می توانید تفاوت را بلافاصله مشاهده کنید و اگر از نتیجه عمل راضی نباشید، پزشک می تواند برای مقابله با اثرات، هیالورونیداز تزریق کند در واقع نتایج برگشت پذیر است.

درمان خطوط و چین و چروک  با جراحی


 اگر به دنبال یک راه حل دائمی هستید، و یا اگر پزشک تشخیص می دهد شما نمی توانید گزینه های غیر جراحی را انتخاب کنید، شما قادر خواهید بود از روش درمان با جراحی استفاده کنید. با توجه به آناتومی صورت، جراح ممکن است تغییراتی در ابرو، گردن و یا پلک ها، خط لبخند و یا حتی همه اینها انجام دهد. البته، اگر شما می خواهید برای جوان سازی صورت خود نهایت کار را انجام دهید، می توانید کشیدن کامل پوست صورت را انتخاب کنید. همراه با عمل جراحی، ممکن است پزشک شما یکی از محصولات حجم دهنده غیر جراحی را نیز تجویز کند. اثرات این روش بسیار طولانی تر از پرکننده های دیگر است.

رفع خط خنده در کلینیک زیبایی دکتر طرزی


34
در کلینیک زیبایی دکتر طرزی بسیاری از بیماران تحت درمان پرکنندگی خط خنده  و چین های نازولابیال، از نتایج به دست آمده بسیار راضی و خشنود هستند. در این کلینیک از پرکننده های صورت با موفقیت در رفع خط لبخند و درمان چین و چروک و تقویت گونه ی بیماران استفاده می شود. متخصصان زیبایی ما میزان اصلاح مورد نیاز را به طور دقیق می دانند و در نهایت شما چهره ای طبیعی خواهید داشت.

1

2

برای اطلاعات بیشتر درمورد  تزریق بوتاکس و درمان با پرکننده های پوستی برای چین های نازولابیال، خطوط لبخند و خنده در این کلینیک، با ما تماس بگیرید.


به این پست امتیاز دهید.
درمان و رفع خط خنده
5 از 1 رای