راه ها و روش های رفع و از بین بردن غبغب

20157221755011a

غبغب باعث می شود که شما مسن تر از سن اصلی تان به نظر برسید. غبغب همچنین از جذابیت چهره ی شما می کاهد. علت اصلی ایجاد غبغب، کاهش حالت کشسانی پوست، در اثر افزایش سن است. علاوه بر این، وجود چربی بیش از حد در اطراف صورت،  یکی از دلایل ایجاد غبغب است. در کلینیک زیبایی دکتر طرزی، روش های درمانی زیادی به منظور رفع مشکل غبغب به کار گرفته می شود.

متخصصین پوست در کلینیک زیبایی ما به شما این اطمینان را خواهند داد که به طور سیستمیک، مشکل وجود چربی های اضافه در اطراف گردن و یا چین و چروک اطراف صورت را برطرف کنند و شما را از شر غبغب رها سازند. تکنیک های مورد استفاده در کلینیک ما، از لحاظ بالینی مورد تایید واقع شده اند و هیچ گونه عوارض جانبی بر روی پوست ایجاد نخواهند کرد. امروزه داشتن چهره ای زیباتر بسیار ساده تر شده و شما نیازی به تحمل روش های درمانی دردناک نخواهید داشت. ما اینجا هستیم تا شما را در تمام مراحل همراهی و یاری کنیم. در ادامه مقاله روش های رفع غبغب ارائه شده توسط کلینیک زیبایی دکتر طرزی آورده شده اند.

رفع و از بین رفتن غبغب

  

راه های رفع غبغب


لیپوساکشن چانه

لیپوساکشن، یکی از راههای از بین بردن غبغب است که سال های زیادی است به طور موثر برای از بین بردن چربی های اضافه مورد استفاده قرار می گیرد. ما در کلینیک زیبایی دکتر طرزی، قادر هستیم با ارائه ی طیف گسترده ای از روش های درمانی توسط لیپوساکشن، مشکلات و نگرانی های ظاهر شما را برطرف سازیم.
وجود چربی ناخواسته، یکی از نگرانی های رایج مراجعه کنندگان می باشد و وجود غبغب، اغلب به شکل یک معضل درآمده است. بسیاری افراد برای برطرف کردن چربی های اضافه در اطراف چانه به منظور از بین بردن غبغب مراجعه می کنند. رفع غبغب با لیپوساکشن یک روش نسبتا ساده است، با این حال اغلب، روشی موثر برای افرادی است که دارای چربی اضافه در اطراف صورت هستند و از طریق ورزش و رژیم غذایی نمی توانند آن را برطرف کنند.

لیپوساکشن از طریق لیزر

روش لیپوساکشن از طریق لیزر، جدیدترین راه برای از بین بردن و رفع غبغب می باشد. در این روش از لیزر با فیبرهای بسیار کوچک استفاده می شود تا چربی گردن را ذوب کند. از لوله های بسیار کوچک 5/2 میلی متری  برای از بین بردن چربی گردن استفاده می شود. علاوه بر این، حرارت ناشی از لیزر موجب سفت شدن وانقباض پوست غبغب می شود. این تکنولوژی جدید، برداشتن غبغب را در بسیاری افراد، بدون نیاز به روش لیفت گردن امکان پذیر کرده است.

هایفوتراپی

هایفوتراپی، یک روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی غبغب برای از بین بردن چربی می باشد. در روش آب کردن غبغب با هایفو لایه های چربی با عمق 3،6 و 9 میلی متری را مورد هدف قرار می دهد. روش هایفوتراپی از طریق اعمال حرارت، موجب القای نکروز سلول های چربی می شود. این روش موجب می شود که بتوانید از شر سلول های چربی اضافه در مناطقی که برای شما ایجاد نگرانی کرده اند، به طور دائم راحت شوید. با استفاده از تکنولوژی مدرن هایفوتراپی، می توانیم بافت های غیر ضروری چربی را از بین برده، برجستگی های صورت را برطرف کرده و موجب درمان غبغب شویم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به مقاله هایفوتراپی مراجه کنید.

لیفت گردن

افراد مسنی که دارای غبغب هستند و دچار شل شدگی و افتادگی پوست گردن هستند، به روش لیفت گردن نیاز دارند. در این روش، چربی اضافه که موجب ایجاد غبغب می شود، از بین رفته و عضلات شل شده ی گردن، سفت و منقبض می گردند. پوست شل شده از قسمت پشت گوش جدا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله لیفت گردن مراجه کنید.

سوالات متداول


پس از استفاده از روش از بین بردن غبغب چه ظاهری خواهم داشت؟

بعد از استفاده از هر روش به منظور درمان غبغب، گردن شما ممکن است به میزان قابل توجهی کبود شود. با این حال در برخی افراد، ممکن است به میزان کم یا ناچیزی کبودی ایجاد شود.

بهبودی پس از روش از بین بردن غبغب چه مدت طول می کشد؟

برای از بین رفتن کبودی و بهبودی پس از انجام این روش، به ده روز تا دو هفته زمان نیاز دارید. می توانید پس از گذشت یک هفته، با استفاده از لوازم آرایش کبودی ناحیه ی تحت درمان را بپوشانید.

آیا روش از بین بردن غبغب دردناک است؟

اغلب افراد، از درد ناشی از این روش از بین بردن غبغب شکایتی ندارند، اما از تنگی و فشار وارد بر ناحیه ی تحت درمان در اثر بانداژ مورد استفاده، شاکی هستند. داروهای مسکن معمولا فقط برای 2،3 روز اول مورد نیاز هستند.  


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است