زیبایی بینی بدون عمل جراحی با تزریق ژل

nose

در کلینیک زیبایی دکتر طرزی از روش های درمانی غیر جراحی برای تغییر شکل بینی (رینو پلاستی غیر جراحی) استفاده می شود و این خدمات توسط اولین و با تجربه ترین پزشک متخصص زیبایی در ایران به افراد نیازمند ارائه می گردد.
رینوپلاستی (زیبایی بینی با تزریق ژل)یکی از رایج ترین روش های درمانی زیبایی است، اما بسیاری بیماران از عوارض بالقوه و خطرات نامطلوب مربوط به آن نگران هستند. به هر حال، عمل بینی بدون جراحی یک روش درمانی بی خطر و غیر تهاجمی جایگزین برای رینوپلاستی سنتی است. گاهی اوقات به این روش درمانی، عمل جراحی 15 دقیقه ای بینی گفته می شود که در آن فقط از تزریق ژل به بینی برای تغییر شکل بینی استفاده می گردد.
زیبایی بینی بدون عمل جراحی یک روش عالی و با هزینه به نسبت مناسب برای افرادی است که به دنبال تغییر شکل بینی خود هستند، اما علاقه ای به انجام عمل جراحی بینی ندارند. نتایج این روش درمانی برای دستیابی به بینی زیبا بلافاصله و بدون نیاز به ریکاوری، بی هوشی عمومی یا دوره درمانی طولانی پس از درمان ایجاد می گردد.

افراد مناسب برای روش درمانی رینوپلاستی غیر جراحی


 افرادی برای استفاده از روش زیبایی بینی بدون عمل جراحی مناسب هستند که:

  • بینی آنها کمی انحراف داشته باشد
  • بینی های کوچکی که نیاز به بزرگ شدن و تغییر شکل دارند
  • بینی های قلاب شکل که نیازمند صاف شدن باشند
  • افرادی که برآمدگی خفیف تا متوسط و یا قوز بر روی پل بینی خود داشته باشند
  • افرادی که سر بینی آنها دچار افتادگی خفیف تا متوسط باشد
  • بینی هایی که نیاز به تغییر شکل پس از عمل جراحی رینوپلاستی داشته باشند
  • افرادی که به دنبال بینی های بلند تر و صاف تر باشند
  • کوچک کردن بینی بدون جراحی امکان پذیر نمیباشد .

عملکرد رینوپلاستی غیر جراحی


 قبل از درمان: در این زمان از مواد بی حسی موضعی برای مدت 15 تا 30 دقیقه قبل از تزریق ژل به بینی استفاده می شود.
در طول درمان: مقادیر کمی از ژل های پوستی به محل های دقیق در پوست تزریق می شود تا به این ترتیب بتوان کنترل مناسب بر شکل و ظاهر ایجاد شده پس از درمان بیمار داشت. پزشک در ادامه محل تزریق ها را ماساژ می دهد تا به این ترتیب به بینی بیمار شکل دهد. در طول درمان، بیمار بطور کامل بیدار خواهد بود. در این زمان معمولاً یک آینه در اختیار بیمار قرار می گیرد تا به این ترتیب بیمار بتواند کنترل کامل بر نتایج درمان خود داشته باشد.

پس از درمان: پس از تکمیل درمان بیمار نباید به بینی خود دست زده یا محل درمان را به مدت 6 ساعت آرایش کند تا به این ترتیب از ایجاد عفونت در محل جلوگیری شود. در این رابطه دستورات و راهنمایی های لازم توسط پزشک به بیمار ارائه خواهد شد. نتایج این روش درمانی بلافاصله ایجاد شده و برای 6 تا 12 ماه دوام و ماندگاری دارد. به خاطر اینکه این نتایج به نسبت موقت هستند، به مرور زمان می توان در صورت بیمار اصلاحات لازم را انجام داد تا به این ترتیب ظاهر طبیعی صورت حفظ شود.

قبل و بعد از درمان

افزایش ارتفاع و اصلاح بینی آسیایی
 1
اصلاح برآمدگی و صاف کردن بینی
 2

اصلاح بینی قلابی شکل

3

ژل های پوستی


 ژل های پوستی موادی هستند که امروزه بطور وسیع برای اصلاح جای زخم، چین و چروک، و سایر مشکلات ظاهری پوست مورد استفاده قرار می گیرند. این ژل ها اغلب یک نوع بافت نرم هستند و به نحوی طراحی شده اند که امکان تزریق آنها به پوست به منظور بهبود ظاهر آن وجود دارد. معمولاً، این ژل ها از انواع مختلف مواد ترکیبی، مصنوعی و طبیعی ساخته می شوند و برای آنها استانداردهای مختلف با توجه به سطح استفاده وضع شده است.

کدام یک از انواع ژل های پوستی برای تغییر شکل بینی استفاده می شوند؟

رایج ترین نوع ژل های پوستی مورد استفاده برای ناحیه بینی اسید هیالورونیک (همچون رستیلان و ژودرم) و نیز ژل های ریز دانه پایه کلسیم (رادیس) هستند.

هیالورونیک اسید


 یکی از پر کاربردترین موادی است که به عنوان ژل برای تزریق به پوست استفاده می شود. این ماده در تمام بدن انسان و نیز اکثر ارگانیزم های زنده دیگر وجود دارد. هیالورونیک اسید کاربردهای مختلف دارد که این کاربردها از ایجاد انعطاف پذیری در پوست و حجم دادن به آن تا ایجاد ظاهر جوان و شاداب برای پوست را شامل می شود. رستیلان و ژودرم ژل های استریل تشکیل شده از مواد غیر حیوانی، اسید هالورونیک (HA) و نیز موادی است که در آزمایشگاه ها تهیه می شود. این مواد حاوی DNA انسانی یا حیوانی نیستند و نیز بالاترین سطح ایمنی را در بین تمام ژل های موجود در بازار دارند. این نوع ژل تنها پر کننده ای است که نتایج درمان با استفاده از آن قابل بازگشت می باشد. استفاده از این محصولات برای رفع خطوط نازولابیال و چین و چروک های پوست و نیز سایر نقاط صورت مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد.

رادیس


 یک ژل قابل تزریق تشکیل شده از مواد مصنوعی است که از ریز دانه های هیدروکسی آپاتیت کلسیم معلق در ژل سدیم کربوکسی متیل سلولز تشکیل می شود. این نوع ژل مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است و امکان تزریق آن در پوست به عنوان یک روش درمانی دارای حداقل سطح تهاجم وجود دارد. تزریق این ماده می تواند تصحیح فوری در وضعیت پوست بیمار ایجاد کند. به این منظور نیازی به تست حساسیت بر روی پوست  بیمار نیست. رادیس به عنوان یک چارچوب در زیر پوست عمل می کند و می تواند ساختار لازم را برای پوست ایجاد کرده و باعث تحریک تولید کلاژن طبیعی جدید در پوست بیمار شود. نتایج حاصل از بررسی های کلینیکی در این زمینه نشان دهنده ماندگاری نتایج این تزریق برای یک سال یا بیشتر در اکثر بیماران می باشد.

دوره ریکاوری


 این روش درمانی نیازی به دوره ریکاوری ندارد یا دوره ریکاوری آن در سطح حداقل است. در حقیقت، اکثر بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان فعالیت های عادی خود را مجدداً آغاز نمایند. در این شرایط بیمار ورم، کبودی یا درد زیاد احساس نخواهد کرد. به هر حال، لازم است بیمار از عینک یا ابزارهای مانند آن برای مدت دو هفته پس از درمان استفاده نکند.

مدت زمان ماندگاری نتایج این روش درمانی


 این نتایج معمولاً بین 6 ماه تا 12 ماه دوام و ماندگاری دارد. به همین خاطر لازم است بیمار برنامه ریزی لازم را با پزشک برای درمان های بعدی به منظور حفظ نتایج اولیه انجام دهد. این روش درمانی نتایج طولانی مدت دارد، اما این نتایج دائمی نیست. این شرایط اصلاح نتایج را با توجه به تغییر در نظر بیمار و مد روز امکان پذیر می کند.

 دلایل الزام روش رینوپلاستی غیر جراحی در این کلینیک


  وجود پزشک متخصص: این کلینیک از خدمات پزشک متخصص برای ارائه خدمات درمانی به بیماران استفاده می کند. این پزشک متخصص یکی از اولین افرادی است که رینوپلاستی غیر جراحی را در ایران انجام داده و دارای تجربه گسترده در این حوزه می باشد. به این منظور پزشک به دقت وضعیت بیمار را بررسی کرده و ایرادهای بینی وی را بررسی می کند. با توجه به این بررسی ها، می توان یک برنامه درمانی مناسب برای اصلاح اشکالات بینی و دستیابی به یک بینی طبیعی برای بیمار طراحی کرد. بیماران این کلینیک همیشه از خدمات درمانی، طرز برخورد و امکانات این کلینیک راضی بوده اند.

جلسات مجدد ملاقات با پزشک: در این کلینیک به بیماران توصیه می شود دو هفته پس از درمان به منظور اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج ممکن مجدداً با پزشک ملاقات نمایند. با توجه به ماهیت این تزریق ها، همواره مقداری ورم محدود پس از درمان در محل ایجاد می شود که می تواند نتایج ایجاد شده را تحت تاثیر خود قرار دهد. به همین خاطر لازم است پس از بر طرف شدن ورم نتایج درمان مجدداً مورد بررسی قرار گیرد. به این ترتیب به منظور دستیابی به بهترین نتایج ممکن، شما می توانید با گذشت 2 هفته از تکمیل درمان بدون هزینه و کاملاً رایگان با پزشک متخصص خود ملاقات نمایید.

محل کلینیک: کلینیک دکتر طرزی در مرکز شهر قرار گرفته و به همین خاطر افراد بیمار به راحتی می توانند به این کلینیک دسترسی داشته باشند.

استفاده از محصولات برتر: در این کلینیک فقط از ژل های پوستی معتبر و با کیفیت برای ناحیه بینی استفاده می شود که شامل رستیلان، ژودرم و رادیس هستند.

 جلسه مشاوره رایگان: در این کلینیک شما می توانید قبل از عمل بینی و شروع درمان از جلسه مشاوره رایگان با متخصصان ما استفاده نمایید.

هزینه درمان


 خدمات درمانی این کلینیک توسط افراد متخصص ارائه شده و قیمت رقابتی و جلسه مشاوره رایگان دارد. این قیمت ها بطور استاندارد تعیین شده و با توجه به درخواست بیمار و شرایط وی می تواند تغییر کند. به هر حال، شما می توانید با مراجعه به کلینیک و شرکت در جلسه مشاوره رایگان، از هزینه های کامل درمان خود مطلع شوید.


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است