کاشت ریش و سبیل طبیعی

1

مسائل ژنتیکی، الکترولیز قبلی یا آسیب دیدگی به خاطر عمل جراحی، سوختگی، یا سایر شرایطی که در نتیجه تصادف ایجاد شده می تواند باعث اختلال در رشد موی ریش و سبیل فرد شود. روش ترمیم موی صورت بطور خاص به منظور کمک به افرادی طراحی شده که با مشکل در ارتباط با روند طبیعی رشد موی صورت مواجه شده اند. در کلینیک زیبایی دکتر طرزی روش های ترمیم و بازیابی موی صورت و کاشت ابرو برای افرادی انجام می شود که رشد موی صورت آنها کاهش یافته یا موهای صورت آنها به صورت نامنظم و تکه ای در نواحی مختلف صورت رشد می کنند.

به هر حال، صرف نظر از اینکه بیمار تقاضای ایجاد ریش کامل، متراکم، سبیل یا ریش پروفسوری داشته باشد، متخصصان این کلینیک می توانند روش های درمانی مورد نیاز به منظور بازیابی ظاهر مورد نظر برای رشد موهای صورت افراد متقاضی را انجام دهند.

همه مردها به صورت ژنتیکی با رشد کامل موهای صورت متولد نمی شوند و گاهی اوقات بعضی افراد دارای مشکلات خاص در این ارتباط هستند. صرف نظر از ایجاد اختلال در رشد موهای صورت به خاطر سوختگی، عمل جراحی یا سایر دلایل، این مشکل می تواند برای بسیاری از مردان مسئله ای با اهمیت محسوب شود. این افراد معمولاً به خاطر این مسئله با ضعف اعتماد به نفس روبرو می شوند و معمولاً به دنبال ایجاد ظاهر مردانه تر برای خود هستند. این افراد می توانند از خدمات کلینیک دکتر طرزی به منظور رشد مجدد موهای صورت با استفاده از تکنیک های کاشت و ترمیم ریش و عمل جراحی کاشت سبیل بهره مند شوند.

نحوه کاشت ریش و سبیل طبیعی


 مشابه سایر انواع خدمات ترمیم مو، پیوند مو به صورت از ناحیه سر بیمار گرفته می شود. مویی که در ناحیه سر رشد می کند، همواره دارای ساختار مشابه و فرآیند رشد عادی مشابه موهای ریش و سبیل است و به این ترتیب متخصصان کلینیک دکتر طرزی می توانند از این مو برای کاشت ریش و سبیل طبیعی نیز استفاده کنند. هنگامی که بیمار به ظاهر مورد نظر خود با کاشت مو رسید، این نتایج می تواند دائمی باشد اما مشابه سایر موهای طبیعی بدن، نیازمند مراقبت نیز می باشد. به منظور اطمینان از ایجاد ظاهر کاملاً طبیعی پس از کاشت موی صورت، پیوند های مو به صورت تکی و دو تایی بر روی صورت انجام می شود و نتیجه این ترمیم مشابه حالت عادی رشد موهای ریش و سبیل می باشد. متخصصان این کلنیک همچنین به دقت محل کاشت پیوندها را کنترل می کنند تا به این ترتیب زاویه مناسب برای کاشت مو به منظور شبیه سازی ظاهری طبیعی برای موهای صورت ایجاد شود. به این منظور پیوندهای مورد نیاز به صورت میکروسکوپی گرفته و کاشته می شوند و به این ترتیب ریسک باقی ماندن جراحت بر روی پوست پس از کاشت ریش و سبیل حداقل می شود.

مزایای این روش درمانی


 مزایای اصلی این روش به شرح زیر هستند:

  • دوره ریکاوری کوتاه
  • عدم نیاز به بخیه
  • عدم نیاز به ایجاد شکاف های بزرگ
  • حداقل سطح تهاجم
  • عدم نیاز به برداشتن بخش های کامل مو از روی سر
  • عدم باقی ماندن جای زخم پس از درمان
  • درد و ناراحتی جزئی

افراد مناسب برای استفاده از این روش


 مردانی که با مشکل رشد مناسب مو بر روی صورت به خاطر فاکتورهای ژنیتیک، لیزر موهای زائد، الکترولیز قبلی، عمل جراحی، سوختگی، یا آسیب دیدگی مواجه شده اند، بهترین انتخاب برای استفاده از روش کاشت ریش و سبیل می باشند.

عوارض جانبی


اگر بیماران به دقت مراقبت های پس از درمان ارائه شده توسط پزشک معالج را رعایت کنند، عوارض کاشت ریش و سبیل در سطح حداقل قرار دارد. به هر حال، با توجه به اینکه کاشت مو یک روش جراحی است، بیمار می بایست انتظار مقداری قرمز شدن، حساسیت و ورم محدود در ناحیه صورت را در طول دوره پس از جراحی کاشت ریش و سبیل طبیعی (معمولاً در حدود 5 روز) داشته باشند. به هر حال، با مراقبت از محل درمان و صبر بیمار، این مشکلات بطور طبیعی بر طرف خواهند شد.

عارضه جانبی دیگر که بخشی از فرآیند طبیعی درمان است، اما می تواند برای بیمار نگران کننده باشد، ریزش موهای کاشته شده در طول این دوره است. این مشکل می تواند در بعضی افراد به عنوان بخشی از عوارض کاشت ریش و سبیل مشاهده شود. با این وجود این مشکل یک عارضه موقت است و موهای ریخته شده، دوباره با گذشت حدود سه ماه رشد خود را شروع می نمایند.

طول درمان


 دوره ریکاوری این روش درمانی عمدتاً بدون درد است. برای 5 روز اول پس از درمان، لازم است ناحیه کاشت موی ریش و سبیل کاملاً خشک نگه داشته شوند. در روز دوم بیمار می تواند فعالیت های عادی خود را شروع کند، اما نباید در این زمان فعالیت های شدید انجام دهد. موهای کاشته شده معمولاً با گذشت حدود 2 هفته می ریزند و در ادامه رشد آنها با گذشت سه ماه پس از عمل جراحی شروع شده و این رشد برای تمام عمر بیمار ادامه پیدا می کند. کاشت ریش و سبیل می تواند باعث پنهان شدن جراحت ها (مثل جای جوش) یا زخم های باقی مانده بر روی صورت (همچون جای بریدگی، سوختگی یا تصادف) شود.

بعد از کاشت


 پس از کاشت ریش و سبیل طبیعی، بیمار می تواند موهای صورت خود را اصلاح کرده و ظاهر موهای صورت را با توجه به نظر خود تنظیم نماید. برای ایجاد یک ظاهر طبیعی، موهای ریش و سبیل به صورت منفرد و گاهی اوقات دو تایی کاشته می شوند. در این زمان می بایست مراقبت کافی در ارتباط با کاشت موهای صورت در ارتباط با محل دقیق پیوندها و زاویه آنها به عمل آید. هنگامی که موها در محل کاشته شد، نتایج حاصل از آن برای بیمار دائمی خواهد بود.

هزینه و قیمت


 در حقیقت هزینه کاشت ریش و سبیل طبیعی بستگی به مقدار موی مورد نیاز برای کاشت در ناحیه صورت و نیز نتایج مورد انتظار نهایی حاصل از درمان دارد. بنابریان هزینه کاشت سبیل برای افراد مختلف، متفاوت است. در جلسه مشاوره هزینه کاشت ریش و سبیل برای شما برآورد خواهد شد. هزینه کاشت ریش و سبیل به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد.


به این پست امتیاز دهید.
کاشت ریش و سبیل طبیعی
5 از 2 رای