گونه گذاری (برجسته سازی گونه) با تزریق ژل

j

افزایش برجستگی گونه برای بهبود ظاهر گونه هایی که صاف یا فرورفته هستند و یا با افزایش سن افتاده  شده اند، انجام میشود. این ترمیم میتواند گونه ها را برجسته کند. گونه گذاری از طریق تزریق ژل صورت میگیرد تا بدین شکل حجم گونه ها بیشتر شده  و پرتر و برجسته تر شوند. گونه گذاری بدون جراحی (تزریق ژل) یکی از روش های زیبایی است.

نحوه برجسته سازی گونه ها


  گونه‌گذاری و برجسته کردن گونه ها از طریق تزریق ژل  که از داخل، پوست را پر میکنند، انجام میشود. پروتز گونه  با پرکردن فضای خالی، گونه های گردتری را برای شما ایجاد میکند. این فرآیند همچنین  خطوط سطح  پوست و چین و چروک های اطراف آن را پر میکند. انجام برجسته کردن گونه باعث میشود بسیاری از افراد  احساس جوانی کرده و  حتی جوانتر به نظر برسند و در نتیجه اعتماد به نفس خود را بازیابند.

کلینیک زیبایی دکتر طرزی دارای تجربه و تخصص فراون در  گونه‌گذاری  پیشرفته بدون نیاز به جراحی است. پرکننده ها یا به اصطلاح ژل های تزریقی، روشی مؤثر و سریع در یک گونه‌گذاری با ظرافت هستند. این حجم اضافی در گونه ها باعث جوانتر و صافتر شدن پوست میشود.  این روش به گونه ای طراحی نشده که تاثیر شگرفی داشته باشد، و نباید هم اینگونه باشد، بلکه روشی است که طبیعی به نظر میرسد. این روش، راه حلی سریع با تأثیراتی فوری است، بدون اینکه تورم، اتلاف وقت و کبودی ناشی از عمل جراحی را به همراه داشته باشد.  

افراد مناسب برای استفاده از این روش


استفاده از این روش به خانم ها و آقایانی پیشنهاد میشود که احساس می کنند گونه هایشان آنگونه که باید برجسته نیست. عمل گونه‌گذاری می تواند در اکثر بزرگسالان انجام شود. ایده آل ترین افراد برای انجام دادن روش های برجسته سازی گونه افرادی هستند که در سلامت کامل به سر می برند و از وزن مناسبی برخوردارند. اگرچه این روش اصولا بر روی افراد مسن تری انجام می شود که نشانه های افزایش سن را در خود احساس می کنند و همچنین درجوانانی که گونه هایشان  دارای برجستگی نیست. از انجام تزریق ژل لب برای برجستگی لب ها نیز میتوان استفاده نمود .

برخی از افراد از تزریق گونه استفاده میکنند تا نتایج بالقوۀ جراحی های پر خطر زیبایی را پیش از انجام عمل جراحی گونه‌گذاری «امتحان کنند». این ترمیم نزد افرادی محبوب است که دغدغه اصلی درچهره آنها عدم برجستگی گونه هایشان است. اگردوست دارید گونه های بزرگتری داشته باشید، طی جلسه مشاوره می توانید متوجه شوید که گونه‌گذاری برای شما مناسب است یا خیر.    

انتظارات از این روش


انجام روش برجسته سازی گونه (گونه‌گذاری)  در مطب پزشک تقریباَ ۳۰ دقیقه به طول میانجامد . این روش برخلاف جراحی های زیبایی به ایجاد برش نیازی ندارد. پرکننده پوستی که به شکل مایع یا ژل است، به ناحیه از پیش تعیین شده ای در اطراف یا روی گونه تزریق میشود.  سپس گونه ها ماساژ داده شده تا اطمینان حاصل شود که گونه ها تا حد ممکن طبیعی به نظر می رسند.

پس از گونه گذاری می توانید فورا مطب را ترک کنید بدون اینکه به پانسمان یا صرف وقتی نیاز باشد. ممکن است چند روزی تورم، خشکی یا  درد را احساس کنید. گاهی کبودی هم ایجاد میشود که ممکن است تا اطراف چشم هم دیده شود، اما معمولاَ کم بوده و با آرایش به راحتی محو میشود. لمس نکردن گونه ها در چند روز اول  بسیار حائز اهمیت است.

برای گونه‌گذاری (بزرگ کردن گونه و لپ) معمولاَ از چندین نوع  تزریق ژل گونه استفاده میشود.  ژل ها انواع محدودی دارند اعم از دائمی، نیمه دائمی، و موقتی. تا به امروز، نوع موقتی آن  مرسوم ترین نوع بوده زیرا اثرات موقتی داشته و گونه به راحتی به حالت اول بازمیگردد. نوع دائمی ژل ها برای برجسته سازی گونه تنها از طریق عمل جراحی قابل برداشت است. هر نوع ژل از نظر حالتی که در زیر پوست ایجاد حجم میکند و همچنین از نظر مدت زمانی که در گونه ها باقی می ماند، متفاوت است. اثرات گونه‌گذاری با ژل های موقتی معمولاَ بین ۶ تا ۱۲ ماه باقی می ماند. سپس گونه های شما به مرور زمان به حالت اولیۀ  پیش از ترمیم بازمی گردند. بسیاری از بیماران برای حفظ برجستگی گونه های خود، به طور منظم  تزریق را انجام میدهند. 

پزشک شما، نوع و مارک ژلی که برای شما مناسب است را به شما پیشنهاد خواهد داد.

عوارض و خطرات احتمالی


گونه گذاری با تزریق ژل نسبت به جراحی های زیبایی ایمن تر و کم خطرتر هستند، اما آنها نیز خطراتی دارند. خونریزی و عفونت از مهمترین خطرات مربوط به برجسته سازی گونه هستند.

هزینه و قیمت


قیمت پروتز گونه با تزریق ژل به نوع و مقدار ژل های  پوستی استفاده شده برای رسیدن به نتیجه مطلوب، بستگی دارد. در اولین جلسه مشاوره، سؤالات خود درمورد جزئیات و کل هزینه برجسته سازی گونه که با توجه به اهداف زیبایی در نظر گرفته شده را مطرح کنید.  


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است